4 Comments

 1. Witam,
  Mój komentarz dotyczy wyłącznie tematu noclegów a sciślej mówiąc noclegowni,która bardzo nieprzyjazna jest kolarzom.Chodzi mianowicie o gospodarstwo agroturystyczne w Dębogórze,które najpierw kolarzy zaprasza a kiedy przyjadą to zastają drzwi zamknięte na klucz.Bardzo nieładnie!
  Także proszę przestrzec wszystkich ewentualnych uczestników szukających noclegów przed maratonem w roku 2013.
  Pozdrawiam.

 2. Ja natomiast kimałem u BIKERA i było zacnie, wygodnie. Brakowało tylko śniadania rano 😉 ale tak poza tym było ok. No może było jedno ale ;-P 70PLN to bardzo drogo.

 3. Koledzy i koleżanki . Krótko i na temat. Impreza rewelacyjnie zorganizowana. Jeżdżę co tydzień na maratony i mam porównanie. To co dla kolarza MTB jest ważne było dopięte na ostatni guzik. Piszę dla tych , którzy będą mieli wolny termin w grafiku startowym w przyszłym roku.Na początek – szybka, miła i sprawna rejestracja, podział na sektory (gigia/mega – mini). Trasa giga: ciekawa ( interwał , zmiany nawierzchni, wzniesienia i zjazdy ,łąki i sporo dualowych odcinków szutrowych. Nawierzchnia twarda z piaszczystymi sekcjami i kałużami do objechania. Stałe oznakowywanie malowane na drzewach,i dodatkowe strzałki i „krawaty” . Bardzo dużo ludzi funkcyjnych na trasie – komfort jazdy! Bufety na 6+, a plus za samoobsługowe punkty z wodą . Mijałem taki jeden. Do kompletu dorzucę doping lokalesów i na mecie owacje. Fajne i wartościowe nagrody . Nocleg – Barbara Henel, Żelichowo 36. Miła i rodzinna atmosfera – polecam , jak nie będę pierwszy ! Pozdrawiam
  P.s. dla grzybiarzy problem , bo nie wiadomo co robić jechać , czy zbierać .

 4. Byłem po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Profesjonalnie przygotowana cała impreza. Wszyscy wiedzą co mają robić i to robią !!!! Oznakowanie trasy O.K. Atmosfera O.K. Polecam w 2013 – ja będę, bo warto !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.