6 Comments

 1. Brawo Wieleń !!
  Popieram takie imprezy. Profesjonalnie zorganizowany rajd. Pozdrowienia dla kolegi Roberta z Wielenia.

 2. Brawa,
  pokłony, pokłony i serdeczne podziękowania dla organizatorów i wszystkich tych którzy dołożyli cegiełkę do tego by zbudować tak wspaniałą imprezę.

  pozdrawiam

 3. Wspaniała impreza,super organizacja! pierwszy raz startowałam w wyścigu kolarskim i bardzo to mi się spodobało na pewno dzięki temu,że wszystko było dopięte na ostatni guzik. Mam nadzieję,że za rok znowu tam wystartuję!

 4. Impreza, jak co roku bardzo fajnie zorganizowana. Startowałem w tym roku po raz 4 (3xmega, 1xgiga). Jedyne czego mi brakuje, to obsługa imprezy przez firmę fotograficzną (BikeLife, FotoMTB, SportGraf lub coś w tym rodzaju). Galerie, które pojawiają się na stronie po zawodach są zbiorami zdjęć, które niestety nie gwarantują, że każdy uczestnik znajdzie tam swoje zdjęcie.

  Pozdrawiam
  Jacek Madej

 5. Jacek, myślę, że u Anny Olszańskiej powinieneś znaleźć swoje zdjęcie 🙂 Widać, że robiła każdemu, no chyba, że ktoś miał pecha 😉 Ja się załapałem 😛

 6. Bardzo dobrze przygotowana impreza , polecam wszystkim. Pierwszy raz byly medale dla wszystkich uczestnikow to b.dobry pomysl na przyszly rok. Nawet niech kosztuje wpisowe 5 zl wiecej , warto bo medal za ukonczenie wyscigu to spora radosc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.