0

Michałki 2012 – zawody dzieci od 1 do 15 roku życia

Podczas gdy dorośli ścigali się gdzieś w lasach Puszczy Noteckiej, na stadionie odbyły się zawody dzieci. Najlepsza trójka w każdej kategorii otrzymała medale oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy wzięli udział w losowaniu nagród, w tym nagrody głównej (wysokiej klasy roweru marki Kross) ufundowanej przez pana Marka Słomczyńskiego. Łącznie w zawodach dzieci wzięło udział 108 zawodniczek i zawodników.
Oto wyniki zmagań:
Continue Reading

0

Nowa trasa MINI

Jak już pewnie zauważyliście na plakatach, nieznacznemu wydłużeniu, w stosunku do lat poprzednich, uległa trasa MINI, ma ona aktualnie 34km. Widać to na poniższej mapce:

Stali bywalcy pewnie wiedzą, iż trasa naszego maratonu ma całoroczne oznaczenia. Wiadomo, że podczas samego maratonu wszyscy pędzą do przodu, i nie ma czasu na podziwianie piękna otaczającej nas natury, a chyba nikomu już nie trzeba powtarzać, że Puszcza Notecka jest piękna. Dzięki stałym oznaczeniom  możecie w każdej chwili przypomnieć sobie trasę naszego maratonu, do czego zachęcamy 🙂

0

Kolejne Michałki coraz bliżej.

Sezon w pełni, pogoda dopisuje, i pewnie rzadko siadacie do komputerów. Ale jeżeli akurat siedzisz przed komputerem, i czytasz ten wpis, nie zapomnij się zapisać bo przecież do Michałek 2012 pozostał dokładnie miesiąc!! Nie ważne czy jesteś większym, czy mniejszym, maniakiem dwóch kółek, ten maraton jest dla Ciebie!! Przygotowaliśmy trzy różne dystanse (MINI 34km, MEGA 57km, GIGA 100km), na pewno znajdziesz wśród nich odpowiedni dla siebie. Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się już teraz!

0

XI Mistrzostwa Polski Lekarzy w maratonie MTB

Jak co roku, także podczas podczas Michałek 2012 odbędą się Mistrzostwa Polski Lekarzy w maratonie MTB. O tytuły Mistrza Polski lekarze będą rywalizować na dystansie Mega 57km w odpowiednich kategoriach wiekowych.

Odbędzie się również klasyfikacja na dystansie Mini 34km.

Pozostali Medycy czyli: pracownicy z dyplomami medycznymi oraz studenci kierunków medycznych rywalizować będą w klasyfikacjach open na dystansach MINI i MEGA.

Nowość: Dystans Giga dla lekarzy i medyków, warunek: do 25 sierpnia przynajmniej pięć osób zgłoszonych na internetowej liście zgłoszeń z opłaconym wpisowym.

Lekarze i Medycy niezależnie od branżowych kategorii biorą udział w ogólnej klasyfikacji Michałków 2012.
Regulamin dostępny pod adresem.

Czeka na was piękna okolica, ciekawa trasa, pamiątkowe gadżety, koszulki MP, puchary, mnóstwo nagród w tomboli. Uzupełnicie wasze straty energetyczne zarówno na trasie jak i za metą min. słynnymi drożdżówkami. Na stadionie będą zorganizowane zawody dla dzieci, by się nie nudziły, gdy tatusiowie i mamusie będą walczyć na trasie. Dla nich także wiele nagród z wysokiej klasy rowerem na czele.

W imieniu  organizatorów, serdecznie zapraszam
Tomasz Kaczmarek 

0

Nagroda dla dzieci – Kross Level A3

Aby zachecić wasze pociechy do startu mamy dla nich fantastyczną nagrodę Kross Level A3, w pięknych czarno-czerwonych barwach.

Krótka charakterystyka sprzętu:
– Cieniowana rama wykonana z materiału Aluminium Lite
– Płynnie działający amortyzator do amatorskiej turystyki górskiej – Suntour XCM V3 RL
– Pewne i mocne hydrauliczne hamulce tarczowe – Shimano M446
– Niezawodna przerzutka tylna do rekreacyjnej jazdy górskiej – Shimano Alivio 24 biegi
– Opony gwarantujące niskie opory toczenia i dobrą trakcje – Schwalbe Rapid Rob
– Sztywny mechanizm korbowy mocowany na wielowpust Octalink – Shimano Altus
– Aluminiowe komponenty Kross Sport

Jak wydać jest o co walczyć, zachęcamy do udziału 🙂

Fundatorem nagrody jest dr. Marek Słomczyński.