III miejsce Dominik Jurczak- Wieleń122DSC_0826
Kat. 13-15 lat (chłopcy)
I miejsce Jacek Sikora- Łąkie
II miejsce Michał Szymczak- Łąkie
III miejsce Hubert Malach- Wrzeszczyna

Najwięcej emocji towarzyszyło jednak losowaniu nagród wśród wszystkich uczestników wyścigów dla dzieci. Tu dzięki hojnym sponsorom nagrodami były trzy wysokiej klasy rowery. Szczęście w losowaniu uśmiechnęło się do Jędrzeja Stefanka z Pęckowa, Marcela Preś z Wielenia i Aleksandra Czerwińskiego z Budzynia. W zawodach na stadionie wzięło udział 174 dzieci.

Hanna Forbrich

0

Sprostowanie

Organizatorzy zawodów rowerowych dla dzieci Michałki 2015 informują, iż doszło do pomyłki podczas dekoracji w kategorii chłopców 7-9 lat ( rocznik 2008-2006 ). Trzecie miejsce w tej kategorii zajął Mateusz Witka z Wielenia ( numer startowy 100 ). Na skutek błędnego odczytania numeru medal i nagrodę wręczono zawodnikowi z numerem startowym 160 ( 24 miejsce ). Mateusz zostanie udekorowany niebawem.
Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy zawodnika i jego rodziców.

W imieniu organizatorów zawodów rowerowych dla dzieci Michałki 2015
Sławomir Szymczak

7

Michałki 2015 – Wyniki

Na dystansie GIGA walka trwała do samego końca, wygrał Sebastian Swat przed Rafałem Szturmo. Trzeci był Janusz Ziółkowski. Wśród kobiet najlepsza była Daria Kasztarynda. Zmagania na dystansie MEGA wygrał Filip Hasse, drugie miejsce wywalczył Andrzej Łoś pokonując na mecie trzeciego Przemysława Janika. Najlepsza wśród kobiet okazała się Joanna Adamska. Na dystansie MINI niekwestionowanie najlepszy był Sebastian Swat. Drugi był Maciej Witka, a trzecią lokatę na podium zajął Sławomir Spławski.