15

Michałki 2011 – Wyniki

Zdjęcia:
Osoby chętne do umieszczenia zdjęć do galerii proszę o kontakt na e-mail. Preferowana forma Picasa Web Album

GIGA Open
Kategorie: KOBIETY M2 M3 M4 M5

MEGA Open
Kategorie: K2 K3 K4 M1 M2 M3 M4 M5 L1 L2 L3 L4 Kobiety L1 Kobiety L2

MINI Open
Kategorie: K2 K3 K4 M1 M2 M3 M4 M5 Lekarze M Lekarze K Medycy M Medycy K

DZIECI
Dziewczynki i chłopcy do lat 6.
Dziewczynki 7-9 lat.
Chłopcy 7-9 lat.
Dziewczynki 10-15 lat.
Chłopcy 10-15 lat.

Tomek

15 Comments

 1. Dzięki za mile spędzony czas i zabawę, organizacyjnie nieźle przygotowaną trasę oraz oprawę imprezy..!
  Nigdy nie jest tak żeby nie było czegoś do poprawy i uatrakcyjnienia imprezy. Nam brakowało tam choć by małego kiermaszu ze sprzętem rowerowym. Miałem nadzieję że kupię sobie przy okazji pulsometr oraz koszulkę dla syna, którego namówiłem na turystykę rowerową i zabawę na maratonach MTB. Ale moje ( nasze ) uznanie za impreze. Do zobaczenia w przyszłym roku..!!!

 2. Możesz napisać gdzie dokładnie? Przejechałem GIGA i nie zauważyłem miejsca gdzie można się było zgubić. Wg mnie, oznaczenie bardzo dobre, nawet po dwa znaki skrętu w trudnych do zauważenia miejscach, lub też miła osoba wskazująca kierunek jazdy. Czego chcieć więcej 🙂

 3. Super maraton, świetne drożdżówki i makaron. Na trasie dla każdego coś miłego, a oznakowanie bez zarzutu. Warto wracać do Wielenia 🙂 PS. Nie działa link do wyników Mini – Open. Pozdrawiam wszystkich.

 4. Hej!
  Impreza bardzo fajna bo..kameralna..bez tłumów..tłoku na trasie i lansu jak np. na bike maratonie w Poznaniu /klapa totalna!!/.. Trasa może niewymagajaca ,ale strasznie upierdliwa przez piach i wszechobecne doły, wertepy, muldy… już w połowie miałem nudności:)
  Organizacyjnie wszystko dopięte.. organizatorzy włożyli w imprezę dużo starań i serca… dlatego będę wracał! Dzięki i do zobaczenia..
  P.S. Czapeczkę będę zakładał na jesienne treningi….

 5. Witam!
  Dziękuję za piękną imprezę. Już szukam kolejnych maratonów do swojego kalendarza – choć to prawie koniec sezonu. Trasa piękna i dobrze oznaczona i zabezpieczona. Szkoda, że nie załapałem się na czapeczkę 🙂
  Jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję – do zobaczenia w przyszłym roku!

 6. ile Wam wyszło km na Mega? Bo mi ponad 69… i nie wiem czy się gdzieś zgubiłem czy aż tak pomyliłem się przy konfigurowaniu licznika.
  a impreza super 🙂

 7. Na liczniku miałem 58,88km a na GPS w telefonie 57,24km. Tak więc chyba żle skonfigurowałeś licznik, bo zgubić się było raczej trudno. Trasa moim zdaniem dobrze oznakowana.

 8. Pomyłka. Pokazał mi ponad 59 km. 69 to te brudne myśli w głowie… Więc Twoje 58,88 bardzo zbliżone do mojego wyniku 🙂
  Dzięki.

 9. Licznik na kole pokazał 59,43 km, licznik GPS (który przeważnie zaniża) dał 56,37 km. Chyba organizator liczył wyłącznie GPSem

 10. Witam super impreza mój 1 wyścig w życiu i takie wrażenia już nie mogę się doczekac kolejnego sezonu. mam zamiar przepracowac zimę i… 🙂 Mam prośbę do tych co robili zdęcia o wrzucenie ich do galerii lub jakieś namiary gdzie można je zobaczyc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.