0

Podziękowania

Bardzo się cieszę, że za namową mojej żony mogłem uczestniczyć w tegorocznych „Michałkach”, spotkać się z Wami wszystkimi, rywalizować i reprezentować lokalną społeczność. Mimo, że kurz na trasie tegorocznych „Michałków” dawno opadł, moje wspomnienia są nadal bardzo żywe, a zaskoczenie i wzruszenie nadal ogromne.

Będąc na stadionie nie byłem w stanie powiedzieć do Państwa nawet jednego słowa, dlatego pozwoliłem sobie napisać teraz. Chciałbym w imieniu syna Michała, żony Małgorzaty i całej mojej rodziny bardzo serdecznie podziękować za ten ogromny, płynący z serca dar. Dziękujemy za Państwa ofiarność, zainteresowanie , dobre słowo oraz współczucie. To nieczęste w naszym zabieganym, szybkim świecie. Szczególnie dziękuję inicjatorom tej akcji Jolancie i Tomaszowi Kaczmarkom, Elżbiecie i Markowi Witkiewiczom , Piotrowi Kurkowi oraz wielu innym, których mam w sercu, a nie jestem ich w stanie tutaj wymienić.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i wierzę, że nasz syn – Michał podziękuję Państwu niedługo osobiście.

Niech się Wam koła i noga lekko kręci!

Jarosław Paszczyński

1

Michałki 2013 – wyniki zawodów dla dzieci

Łącznie startowało 118 dzieci, oto wyniki ich zmagań:
Kat. 1-6 lat
I miejsce Wojciech Kowaluk- Wieleń
II miejsce Piotr Reck- Szczecin
III miejsce Bartosz Jurczak- Wieleń
Kat 7-9 lat (dziewczęta)
I miejsce Zofia Gaborska- Szczecin
II miejsce Iga Dopytała- Lipka
III miejsce Natalia Grześkowiak- Krzyż Wlkp.
Kat 7-9 lat (chłopcy)
I miejsce Dominik Kutera- Łąkiem
II miejsce Mikołaj Maślankiewicz- Międzychód
III miejsce Juliusz Dembski- Wieleń Continue Reading

20

Michałki 2013 – wyniki

Oto wyniki Michałek 2013:
GIGA: OPEN M2 M3 M4 M5 Kobiety
MEGA: OPEN M1 M2 M3 M4 M5 Kobiety Open K1 K2 K3
Lekarze Mężczyźni Lekarze Kobiety Medycy Mężczyźni Medycy Kobiety
MINI: OPEN M1 M2 M3 M4 M5 M6 Kobiety open K1 K2 K3
Lekarze mężczyźni Lekarze kobiety Medycy mężczyźni Medycy kobiety

Jeżeli macie zdjęcia z maratonu, którymi chcecie się podzielić, wysyłajcie na t.s@g.pl, preferowana forma to linki do picasa web album 🙂

Zapraszamy na Michałki 20013

14 września, w Wieleniu nad Notecią, w malowniczej Puszczy nad Drawą odbędzie się po raz 10 najstarszy w Wielkopolsce maraton MTB, Michałki 2013. Rozegrany zostanie na trzech dystansach: 34km, 57km oraz dla naprawdę dobrze przygotowanych 100km. Poza początkowym asfaltowym odcinkiem 2,5km reszta to lasy, łąki, bardzo urozmaicone ścieżki, wzdłuż jezior, wiele krótkich zjazdów i podjazdów. Na dystansie 57 około 350m przewyższeń na 100km około 850m.

Trasa w tym roku dla uatrakcyjnienia Jubileuszu poprowadzona w odwrotnym kierunku oznakowana na stałe. Na niej dobrze zaopatrzone bufety, ponad 40 stanowisk sędziowskich, maty elektroniczne i…grzyby.

Na mecie pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy ukończą maraton, porcja makaronu, drożdżówki, puchary i dyplomy dla dekorowanych na poszczególnych dystansach, wspaniałe nagrody min bagażniki samochodowe od firmy THULE. Na koniec tombola dla wszystkich uczestników maratonu z główna nagrodą – przyczepą samochodową firmy THULE.

Podczas rejestracji zawodnicy otrzymają pamiątkowe gadżety.

Kiedy zawodnicy będą na trasie to na stadionie odbędą się zawody rowerowe dla dzieci do 15 roku życia. Dzieci otrzymają medale, drobne nagrody, słodycze od MAUXION oraz wezmą udział w konkursie i troje z nich wyjedzie na nowych markowych rowerach ufundowanych przez dr Marka Słomczyńskiego i sklep Rowerownia z Poznania.

Podczas zawodów rozegrane zostaną również Mistrzostwa Polski Lekarzy w maratonie MTB, oraz zawody pozostałych branży medycznych.

Dla tych którzy już u nas byli nie trzeba zachwalać słynnych drożdżówek, napoju z browaru Fortuna, ilości nagród i atrakcyjnej trasy – ze szczególnym uwzględnieniem ostatnich 2 km.

Zapraszam na www.maraton.wielen.pl. Tam wszelkie informacje, regulamin, zapisy, mapka, opis trasy , historia itp. A 14 września zapraszam do Wielenia nad Notecią na Michałki 2013.

w imieniu organizatora UKS Płomień – Tomasz Kaczmarek