20

Michałki 2013 – wyniki

Oto wyniki Michałek 2013:
GIGA: OPEN M2 M3 M4 M5 Kobiety
MEGA: OPEN M1 M2 M3 M4 M5 Kobiety Open K1 K2 K3
Lekarze Mężczyźni Lekarze Kobiety Medycy Mężczyźni Medycy Kobiety
MINI: OPEN M1 M2 M3 M4 M5 M6 Kobiety open K1 K2 K3
Lekarze mężczyźni Lekarze kobiety Medycy mężczyźni Medycy kobiety

Jeżeli macie zdjęcia z maratonu, którymi chcecie się podzielić, wysyłajcie na t.s@g.pl, preferowana forma to linki do picasa web album 🙂

Tomek

20 Comments

 1. dzieci dostały nawet inne medale , może dlatego ,że nie płaciły wpsowego

 2. Fajnie Fajnie tylko mam pytanie co to za ”burdel” był na trasie dokładniej mowiac na moscie w herburtowie ?

 3. Medal okolicznościowy był przewidziany tylko dla zawodników którzy ukończyli maraton na jednym z trzech dystansów

 4. Sprawa prosta, czołówka czyli ściganci zostali troszkę zwolnieni szykana na trasie aby za szybko nie przybyli na stadion bo tu rozgrywały się ważne zawody dla dzieci. To spowolnienie nie zmieniło klasyfikacji najwyżej dodało troszkę czasu. Wolniejsi i ciut słabsi jechali już łatwiejszą drogą.
  Trasa Mini z założenia była od początku utworzona z myślą o zawodnikach początkujących, młodszych, mniej przygotowanych, ale życie zweryfikowało zamierzenia.

 5. Bardzo dziękujemy Organizatorom (w szczególności Panu Tomaszowi i Jego Bratu) za perfekcyjne przygotowanie maratonu, idealne oznakowanie trasy, wspaniałą sportową atmosferę .
  Do zobaczenia za rok 🙂

 6. Na Mini powinni się mierzyć amatorzy ale że dla pucharków i medali startują ,,zawodnicy,, którzy na Mega przyjeżdżali by w piątej dziesiątce,niestety takie rzeczy będą się zdarzały.Organizator nie ma wpływu kto na jakim dystansie się ściga.

 7. Świetna atmosfera, kolejne perfekcyjnie przygotowane Michałki – dzięki dla Organizatorów, nawet pogoda sie dostosowała ( przestało padać ), trasa oznakowana bardzo dobrze,ekstra spędzony czas. Zgadzam się z „carlosem” zawodowcy – proponuje dłuższy dystans w przyszłym roku, można sie wykazać. Impreza rewelacja do przyszłego roku.

 8. Bardzo prosto można zniechęcić większość ścigantów do startów w mini. Żadnych nagród, tylko dyplom i załatwione. Jak będą nagrody to będzie walka.
  Ciekawi mnie co innego – na jakiej podstawie przyznawano sektor na starcie? Wartoby to naświetlić, bo było tam trochę zawodników, którzy w tym sezonie wypadają gorzej niż ja, a mnie nie było :).
  Mam wrażenie że to było przyznawane na podstawie wyników z zawodów Gogola? W takim razie powinno się umożliwić jakieś wnioski od zawodników, którzy tam nie startują albo startują sporadycznie.
  W tym roku na stronie nie było nawet regulaminu, to poważne niedopatrzenie.

 9. Wierzę że był, bo kiedyś czytałem, ale nie z poziomu obecnej strony, chyba że jakoś schowany. Pod zakładką „Regulamin” jest tylko regulamin dla dzieci :).

  W ogóle żeby nie odnieść wrażenia, że narzekacz jestem, to impreza mi się bardzo podobała, zresztą startuję tu chyba od 6 lat i z roku na rok jest coraz lepiej. Ale myślę że warto wypunktować niedociągnięcia żeby wiedzieć to poprawiać :).

 10. Chciał bym podziękować tylko nie wiem komu, za to że zakwalifikowano mnie do „czołówki ścigantów” na mini, zamiast około 60 miejsca dojechałem 91 miejsc dalej . Bardzo budujące (to mój 2 start ever)
  Dzięki! 😀

 11. Bałagan w okolicy wiaduktu w Herburtowie mocno skrzywdził wielu zawodników, wiem ze nie wpłynęło to na miejsca na podium ale „amatorzy” też ćwiczyli przez kilka miesięcy, żeby wypaść jak najlepiej i poprawić swoje rezultaty z poprzednich lat. Osobiście przez brak oznaczeń w tym miejscu straciłem kilkadziesiąt miejsc i zamiast być w okolicach 70 miejsca musiałem zadowolić się miejscem w drugiej setce. Droga na „stary wiadukt” powinna być zagrodzona na czas zawodów, zwłaszcza że prowadzi donikąd. Ogólnie organizacja zawodów na wysokim poziomie i tego typu wpadka na X już maratonie nie powinna mieć miejsca. Pozdrawiam wszystkich, którzy pokonali „mega” MINI 🙂

 12. Sektory przyznawał p.Kurek ( speaker na stadionie) wg. swego widzimisie. Ciekawe czy bezie tak w 2014 r.? Jak TAK , to rezygnuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.